Про нас

ВГО «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» - перша на теренах СНД офіційна громадська  організація, яка об’єднує всі силові структури держави.

 

Повна назва: Всеукраїнська громадська організація "Спілка ветеранів та працівників силових структур України "ЗВИТЯГА", Наказ Державної реєстраційної служби України від 19 грудня 2012 року № 2007


Спілка бере участь у суспільно-політичному житті держави, постійно співпрацює з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, працівниками та ветеранами силових структур України, сім’ями загиблих працівників, іншими об'єднаннями громадян, головними напрямами діяльності яких є економічне і духовне становлення України, мир і злагода в суспільстві.

 

Спілка здійснює свою діяльність на принципах добровільності, самоврядування, законності і гласності, а також рівноправності її членів.

 

Усі основні питання діяльності Спілки вирішуються на загальних зборах її членів або представників членів Спілки та на засіданнях виборних керівних органів Спілки.

 

   Мета діяльності Спілки:


Сприяння у відновленні, розвитку та збереженні ділових і дружніх взаємин співробітників та ветеранів силових структур України, захист соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів спілки.

 

   Головні завдання Спілки:


- Консолідація і активізація зусиль співробітників та ветеранів силових структур України, членів їхніх родин і родин загиблих працівників, створених ними суспільних об'єднань, для зміцнення взаєморозуміння між ними та для духовного відродження України.

 - Зміцнення ветеранської дружби, співробітництва і взаємодопомоги, участь у формуванні сучасної державної ідеології, що відповідає цілям духовного відродження України.

- Сприяння популяризація і покращання іміджу співробітників силових структур України та інших правоохоронних органів України.

- Сприяння органам державної влади та місцевого самоврядування, організаціям у справі патріотичного виховання й фізичного розвитку молоді, підвищення політичної, економічної, правової та іншої культури громадян на принципах інтернаціоналізму.

 

    Керівництво спілки:

 

Голова Спілки - Сопов Олександр Михайлович, заслужений працівник промислововсті України

 

  Перший заступник Голови Спілки - Жвалюк Віктор Романович, генерал-полковник податкової міліції (Податкова міліція)


  Перший заступник Голови Спілки - Шеремета Володимир Володимирович, генерал-полковник (СБ України)

 

  Перший заступник Голови Спілки - Іщенко Олександр Михайлович, генерал-лейтенант міліції (МВС України)

 

  Перший заступник Голови Спілки  - Петровець Володимир Олександрович, Почесний працівник прокуратури України

  

  Перший заступник Голови Спілки - Степаненко Володимир Вікторович, генерал-майор міліції (МВС України)

 

  Перший заступник Голови Спілки - Цуркан Олександр Григорович, генерал-майор Держспецзв'язку (ДССЗЗІ України)

 

  Перший заступник Голови Спілки - Шелест Михайло Євгенович, генерал-лейтенант (СЗР України)

 

  Заступник Голови Спілки - Холондович Володимир Онисимович, генерал-лейтенант міліції

 

Голова Ради Спілки - Бабчук Олександр Петрович

 

 

детальніше:  СТАТУТ СПІЛКИ  затверджено на загальних зборах засновників 21 листопада 2012 року